دسامبر 6, 2015

تبلیغات در صفحه اول گوگل و هزینه آن

هزینه تبلیغات در صفحه اول گوگل متغییر است و بستگی به درخواست شما دارد. شما بدون صرف هیچ هزینه ای می توانید قبل از نتیجه دادن سئو سایت خودتان تبلیغات محصولات و خدمات تان را در صفحه های گوگل به نمایش بگذارید و تنها هنگامی هزینه ای را خواهید پرداخت که مشتری و بازیدکننده وارد سایت تان شود.

آموزش تبلیغات در صفحه اول گوگل

شما بدون صرف هیچ هزینه ای می توانید تبلیغات محصولات و خدمات تان را در صفحه های گوگل به نمایش بگذارید و تنها هنگامی هزینه ای را خواهید پرداخت که مشتری و بازیدکننده وارد سایت تان شود.

در تبلیغات اینترنتی، بویژه تبلیغات در گوگل شرکت هایی به موفقیت می رسند که به صورت کاملا دقیقی هدف های تجاری و کسب و کارشان را اجرا و معین کرده باشند و قادر باشند به وسیله سیستم تبلیغات در گوگل کاربران و مشتری های خودشان را مشتاق به دیدن سایت شان نمایند. هدف تیم سئو سایت کندو اعمال صحیح و کمپین های تبلیغات در گوگل و مدیریت هزینه های آن است تا شاهد روند رو به بالایی در جذب مشتری ها و بالا بردن فروش شرکت و کسب و کار باشند. سئو کندو می تواند سایت شما را در کوتاه مدت در صفحه نخست گوگل برای تبلیغات قرار بدهد.

تیم حرفه ای سئو کندو با اجرای اصولی تبلیغات در گوگل و همچنین با آشنایی کاملی که مسبت به آخرین روشهای به روز رسانی گوگل دارد می تواند در کمترین زمان و با کمترین هزینه تبلیغات شرکت و کسب و کار شما را در گوگل مدیریت کند. تجربه به ما نشان داده که راهنمایی و مدیریت صحیح کمپین های تبلیغات در گوگل نقش بسیار پراهمیتی در پایین آوردن هزینه ها و همینطور مناسب ترین جایگاه را برای تبلیغ آگاهی کسب و کارهای مختلف دارد.

تبلیغ سایت با گوگل ادوردز Adwords

برای تبلیغ به این صورت باید وارد سایت ادوردز گوگل به نشانی http://adwords.google.com شوید و تبلیغ تان را فعال کنید. فعال کردن تبلیغ احتیاج به کارت اعتباری معتبر، ویزا کارت و یا مستر کارت و یا اکانت پی پال دارد و همینطور گوگل بعد از مدتی حساب شما را فعال خواهد کرد و اجرایی کردن این کار احتیاج به تجربه زیاد دارد.

در این شیوه شما می توانید کلمه های کلیدی را برای موتور جستجوی گوگل معین کنید تا هنگامی که کاربر کلمه مورد نظر را جستجو کرد سایت شما در نتیجه های جستجو نمایش داده شود. این تبلیغ در بالا و یا سمت راست نتیجه های جستجوی گوگل نمایش داده می شود.

پس هنگامی که کاربر در موتور جستجو محتوای مورد نظر شما را جستجو کرد سایت شما شامل موردهای Ad در نتیجه های جستجوی گوگل نمایش داده می شود. هزینه این نوع تبلیغ به دو شیوه پرداخت می شود که شیوه اول و بهترین شیوه هنگامی است که کاربر بر روی تبلیغ شما کلیک می کند که هزینه کلیک از حساب شما کسر می شود.

هزینه بابت هر کلیک بسته به کلمه کلیدی است در برخی از کلمه های کلیدی هزینه تبلیغ تقریبا ۱ سنت و در برخی دیگر تقریبا چند دلار نیز است. در شیوه دوم پرداخت هزینه تبلیغ به این صورت است که گوگل برای تعداد نمایش معینی از حساب شما مبلغی را کسر می کند مثلا هر هزار بار نمایش سایت شما در نتیجه های تبلیغ ۱۰ دلار. تبلیغ به شیوه ادوردز Adwords در حال حاضر در ایران فیلتر است و مخاطبان بعد از کلیک بر روی تبلیغ شما نمی توانند وارد سایت شما شوند.

هزینه تبلیغات در گوگل برای ایران

به تازگی شماره تماس ها در تبلیغ در نظر گرفته می شوند تا هنگامی که بازدیدکننده ای بخواهد با مجموعه تماس بگیرد بتواند با مشاهده شماره تماس های شرکت در تبلیغات Adwords با شرکت تماس برقرار کند. این نوع تبلیغ برای مخاطبان خارج از ایران بدون مشکل قابل نمایش است.

برای هر گونه مشاوره درباره تبلیغ adwords با کارشناسان سئو کندو تماس حاصل کنید. در صورتی که هم اکنون در نتیجه های اصلی صفحه اول گوگل قرار ندارید می توانید این شیوه را تجربه کنید. شما در ادوردز حتی می توانید موقعیت نمایش تبلیغ را معین کنید مثلا انتخاب کنید می خواهید تبلیغ شما در چه کشورهایی و همینطور در چه ناحیه هایی و شهرهایی نمایش داده شود. ساعت های نمایش تبلیغ را هم می توانید معین کنید مثلا می توانید معین کنید تبلیغ شما در ادوردز تنها در ساعت های کاری روزهای خاصی نمایش داده شود.

هشدار این ها را جدی بگیرید!

  • بهتر است برای پیشگیری از هر گونه کلاهبرداری از تبلیغ شما و انجام کلیک بی مورد بر روی تبلیغ شما به وسیله رقیبان تان تبلیغ خود را تنها برای ایران نمایش داده شود.
  • گزارش تبلیغ به صورت روزانه و مستقیم از سایت گوگل برای شما فرستاده می شود و شما می توانید از آمار کلیک بر روی تبلیغات تان مطلع شوید.

تبلیغ در گوگل به وسیله سئو

این شیوه در حقیقت ارتقای سایت به صورت نرمال در نتیجه های جستجوی گوگل است و هزینه های تبلیغی آن نسبت به ادوردز پایین تر است. در این شیوه هزینه ای به گوگل نمی پردازید بلکه قواعد سئو را مراعات می کنید تا سایت شما در موتور جستجوی گوگل برای کلمه های کلیدی سایت تان در رتبه خوبی قرار بگیرد. لازمه این کار انتخاب کلمات کلیدی خوب است.

برای آنکه سایت در نتیجه های جستجو به صورت نرمال ارتقا یابد باید در سایت اصل های سئو را مراعات کنید و سایت تان را به طور مرتب آپدیت کنید. همینطور برای سایت باید شروع به ساختن بک لینک کنید تا رتبه صفحه سایت شما در موتور جستجوی گوگل ارتقا یابد. در حال حاضر این شیوه یکی از بهترین شیوه های تبلیغات در اینترنت است و هزینه های مرتبط با آن کم است، همیشگی است و منطبق بر قوانین سئو سایت استاندارد گوگل است.
سئو سایت به این روش کاملا طبیعی سایت شما را ارتقا می دهد و در نتایج گوگل رتبه ای دائمی را کسب خواهید کرد. این روش در مرحله هایی انجام می شود که در زیر به آنها اشاره می کنیم.

۱ . مراعات قوانین سئو سایت در طراحی وب سایت با به روزترین تکنیک ها و قوانین سئو

۲ . تولید محتوای مرتب و دوره ای که با توجه به نیاز مخاطبان در سایت منتشر می شود.

۳ . ساختن بک لینک برای سایت برای بالا بردن رتبه سایت در موتورهای جستجو به روش سئوی کلاه سفید

۴ . تداوم ساختن بک لینک و تولید محتوا برای همیشه در سایت

۵ . اشتراک های مطالب در شبکه های اجتماعی برای بالا بردن آمار بازدید و افزایش اعتبار سایت

۶ . به کارگیری از بقیه شیوه های تبلیغاتی برای جذب کاربران بیشتر و بالا بردن اعتبار برند و برندینگ برای سایت