دسامبر 6, 2015

خرید بک لینک

بک لینک ها یکی از عوامل تاثیرگذار در بهینه سازی طراحی سایت می باشند.

در نگاهی کلی، سئو سایت و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به دو فاکتور عمده بهینه سازی صفحه های سایت و بهینه سازی دامین قسمت می گردد.

خرید بک لینک

موتورجستجوگر گوگل هم به منظور رتبه بندی سایت ها، بک لینک صفحه های سایت ها را عاملی مهم برای رتبه بندی و جستجوی واژه های کلیدی قرار داده است.

اگر شما نتوانستید از طریق رایگان نسبت به گرفتن بک لینک برای سایت تان اقدام کنید می توانید بک لینک ها را بخرید و از آنها برای سایت تان لینک بگیرید. سایت سئو کندو توانایی عرضه بسته های مختلفی، مطابق با نیاز و خواسته مشتری، را دارد.

خرید بک لینک از نظر گوگل

تقریبا همه کسانی که وبمستر هستند امروزه از اثر بد خرید بک لینک بر سئو سایت و به دست آوردن لینک های انبوه و غیرقانونی باخبر هستند. یکی از پرسش های متداولی که پرسیده می شود این است که، “خرید بک لینک از سایت های با رتبه بندی بالا چه اثری بر روی سایت ما دارد؟ گوگل به چه نحوی متوجه می شود که در قبال آنها هزینه ای پرداخت شده است؟”

جواب این پرسش آسان است، خرید بک لینک به هر نحوی کار صحیحی نمی باشد! اگر می خواهید رتبه خوبی در نتیجه های گوگل به دست بیاورید با برنامه ریزی و صرف وقت و صبر و حوصله سئو اصولی سایت تان را شروع کنید اما اگر می خواهید زود به نتیجه برسید و در ضمن ریسک های احتمالی خرید بک لینک را نیز می دانید می توانید سایت خودتان را به دست خودتان نابود کنید.

گوگل بک لینک بک لینک ها را به منزله یک رای مثبت از جانب بازدیدکنندگان به صفحات شما می داند. شما هر چقدر بتوانید رای بیشتری کسب کنید در نزد گوگل محبوتر خواهید بود. اما به روشنی هم اعلام کرده که خرید بک لینک برخلاف قوانین گوگل است و غیرقانونی دانسته می شود. مسئله این است که کاربران تصور می کنند با خرید بک لینک می توانند گوگل را دور بزنند و سایت شان را بالا بکشند اما از این نکته غافل هستند که گوگل سیستم نظارتی قوی را در اختیار دارد و هم حرکات سایت ها را موشکافانه دنبال می کند.

نحوه تاثیر بک لینک بر نتایج گوگل

بک لینک های سایت شما هر چقدر از سایت های معتبر و رتبه بندی بالا باشد بر روی سئو سایت شما نیز اثر خواهد گذاشت. به همین خاطر خیلی از سایت ها برای بالا بردن سئو سایت شان اقدام به خرید بک لینک از این سایت ها می کنند که البته هزینه های زیادی را نیز می پردازند. گوگل با کلمه های کلیدی که در حول بک لینک ها هست موضوع سایت را می فهمد.

پس باید دقت شود که در هنگام خرید بک لینک از سایت هایی بک لینک تهیه شود که با موضوع شما همخوانی داشته باشد تا بتواند تاثیری بر روی سئو سایت شما بگذارد.

همینطور باید به کلمه یا واژه های لینک شده و کلمه هایی که در پیرامون آن هستند توجه کنید چون بک لینک شما بر آن کلمه کلیدی در نتیجه های گوگل اثرگذار خواهد بود و نه همه کلمه هایی که به منزله هدف برای خودتان برگزیده اید.

گوگل چگونه خرید بک لینک را متوجه می شود؟

گوگل تکنیک های مختلفی به منظور فهمیدن خرید بک لینک به وسیله وب سایت ها دارد. اصلی ترین آنها گروه مخصوص گوگل برای جلوگیری از این پدیده می باشد مسئولیت اش جستجو در وب و شناسایی کردن سایت هایی است که اقدام به فروش بک لینک می کنند می باشد. اگر شما توانسته اید سایتی را برای خرید بک لینک یپدا کنید مطمئن باشید که گوگل نیز آن سایت را پیدا خواهد کرد و همه لینک های آن را بررسی خواهد کرد. پس نمی توانید گوگل را از این بابت دور بزنید.

از طرفی دیگر در دستورالعمل گوگل این مورد هم وجود دارد که کاربران خودش را تشویق می کند تا سایت هایی را که قصد فریب موتور جستجو گوگل را دارند معرفی کنند. با این کار هر دو سایت خرید کننده و فروشنده بک لینک جریمه می شوند. تعداد لینک هایی که در یک فاصله زمانی معین با توجه به موضوع سایت تان وارد می شوند راه دیگر گوگل برای شناسایی سایت های فریب دهنده هستند. اخیرا و پس از به روز رسانی الگوریتم پنگوئن به کارگیری زیاد و غیر نرمال از یک واژه معین به منزله انکر تکست هم به فهرست جریمه های گوگل در خرید بک لینک افزوده شده است.

نکته های مهم در خرید بک لینک

اگر با این همه اصرار دارید که برای سایت تان بک لینک بخرید و با روش های استاندارد و زمان بر تولید محتوا و لینکدهی منطقی راحت نیستند لازم است نکته هایی را پیش از اینکه سرمایه تان را در این راه خرج کنید رعایت کنید و خطرات احتمالی آنها را هم در نظر بگیرید تا حداقل جریمه هایی که می شوید در کمترین میزان اش باشد.

۱ . بک لینک ها را در یک زمان واحد نخرید بگذارید از خرید هر کدام زمانی بگذرد و در ضمن به صورت جدا جدا خرید کنید. حتما به سایت هایی برخورد خواهید کرد که به شما پیشنهاد خواهند داد سایت خودتان را در ۱۰ سایت با رتبه صفحه ۲ و ۳ تبلیغ کنید فریب این سایت ها را نخورید و آنها را انتخاب نکنید.

۲ . با مدیریت و دارنده سایتی که از آن خرید می کنید به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنید و به واسطه و دلالان تبلیغاتی اطمینان نکنید.

۳ . با سایت هایی که یکجا و گسترده بک لینک می فروشند و تبلیغات هم قبول می کنند وارد همکاری نشوید.

۴ . از سایت هایی بک لینک بخرید که با موضوع سایت شما همخوانی داشته باشند.

۵ . به جای تبلیغات متنی در سایدبار یا فوتر سایت ها، از تبلیغات محتوایی و مطالب ویژه استفاده نمایید.

۶ . به جای اینکه برای همه صفحه های سایت خودتان بک لینک بخرید برای یک صفحه خاص و یا چند صفحه ویژه بک لینک بخرید و آنها را انحصارا تبلیغ کنید.

۷ . نسبت لینک هایی که می هرید به همه لینک هایی که باه سایت تان وارد می شوند را در حد کمتر از ۱۰ درصد نگه دارید.

خرید بک لینک با بسته رتبه بندی بالا

یکی از اصلی ترین فاکتورهای سئو و بالا بردن آن در صفحه های موتورهای جستجو و به دست آوردن رنگینگ عالی، آن است که لینک سایت تان در صفحه ها و سایت هایی که پیش از این رنگینگ یالایی دارند گذاشته شود، بنابرانی شما قادرید با صرف هزینه ای متناسب لینک تان را در همه سایت ها و وبلاگ های گردآمده به وسیله تیم سئو کندو بگذارید.

فقط توجه داشته باشید که اهمیت واژه های کلیدی و چگونگی نوشته شدن آنها در سایت تان هم فاکتور خیلی پراهمیتی پس از لینک شدن به سایت های رتبه بالا می باشد.

سایت شما در صفحه نخست گوگل

سئو و بهینه کردن واژه های کلیدی طراحی سایت شما یکی از تخصص های تیم سئو کندو است.

اگر شما سایتی با موضوع کسب و کار ویژه ای دارید و می خواهید با صرف کمترین هزینه شاهد پیشرفت کسب و کارتان در فضای مجازی باشید و در ضمن از رقیب های خودتان جلوتر باشید، شما محتاج معرفی سایت و کالاهای خودتان به صورت بهینه و برنامه ریزی شده هستید.

یکی از پراهمیت ترین امکانات به منظور فروش کالاهای شما موتور جستجوگر Google می باشد که هر روز کاربران زیادی از آن استفاده می کنند.

مشتری ها نخست کلمه کلیدی مدنظرشان را در موتور جستجوی گوگل سرچ می کنند و مطمئنا به سایت هایی وارد می شوند که در رتبه بندی گوگل در نتایج بهتری باشند.