راهنمای انتخاب هاست مناسب برای سئو و تاثیر آن بر روی سئو سایت

راهنمای انتخاب هاست مناسب برای سئو و تاثیر آن بر روی سئو سایتReviewed by مهدی پدرام on Dec 23Rating: 5.0راهنمای انتخاب هاست مناسب برای سئو | تاثیر هاست بر روی سئو سایتدرباره تاثیر هاست بر سئو سایت می پرسیدند و ما راهنمای انتخاب هاست مناسب را برای سئو نداشتیم. جسته و گریخته در بسیاری از سایت ها همکاران ما زحمت کشیده بودند و این تاثیر را بررسی کرده بودند.

مشتریان زیادی از ما درباره تاثیر هاست بر سئو سایت می پرسیدند و ما راهنمای انتخاب هاست مناسب را برای سئو نداشتیم. جسته و گریخته در بسیاری از سایت ها همکاران ما زحمت کشیده بودند و این تاثیر را بررسی کرده بودند.

ما در اینجا قسمتی از ویژگی های انتخاب هاست مناسب برای سئو را بررسی می کنیم.

هاست چه تاثیر می تواند روی سئو داشته باشد؟

خیلی از همکاران عزیز معنقد هستند هاستینگ هیچ تاثیری روی هاست ندارد اما اگر هاست بدی داشته باشید کار سئوی شما را خراب می کند. بلی این درست است اما اگر هاست خوب و سریعی داشتته باشید می تواند شما را در سئو سایت بالا تر ببرد. یادتان باشد سئو یک رقابت است و اگر در این رقابت هر چقدر تمیز تر کار کنید برنده این مسابقه شما خواهید بود.

هاست بلک لیست شده!

خب ما حرف آخر را اول می زنیم.  قبل از خرید هاست یک لطفی در حق خودتان بکنید و به mxtoolbox این سایت برید و آی پی سروری که می خواهید بخرید یا ازش می خواهند به شما میزبانی بدهند را وارد کنید تا مبادا خدای نکرده در بک لیست باشید که تاثیر بسیاری وحشتناکی روی نتایج شما در گوگل می گذارد. حالا شما پیش خود شاید بگویید اگر سرویس دهنده هاست از دادن آی پی سروری که می خواهد به شما بفروشد خودداری کرد چکار کنید؟ خب جواب ما مشخص است تاثیر هاست مخرب بر روی سئو را نادیده نگیرید و خیلی راحت دنبال یک سرویس دهنده خوب هاست باشید.

ادامه دارد…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *