دسامبر 6, 2015

سئو ارزان | سئوی کم هزینه

در پروسه سئو برای خیلی ها بهینه سازی سایت ارزان یا سئو ارزان به نوعی یک روش میانبر محسوب می شود که برخی از مشتریان به ناچار یا از روی آگاهی انتخابش می کنند.  معمولا به آن ها گفته می شود که با هزینه کمتر می توان به نتیجه های خوبی در دراز مدت رسید.

اما برخی از افراد سودجو این تعریف را به گونه ای معکوس جلوه می دهند و از اعتماد مشتری ها سو استفاده می کنند تا به پول برسند. آنها سئو ارزان را به معنای رسیدن به هدف در کوتاه مدت به مشتری ها معرفی می کنند، اما توجه ندارند که میزان کارهایی که برای سئوی سایت در کوتاه مدت انجام شود توسط گوگل مشمول جریمه و توبیخ می شود و سایت را به صفحه های رتبه پایین پنالتی می کند.

سئو و رسیدن به رتبه نخست گوگل در کوتاه مدت برخی از مشتری ها را گول می زند و باعث می شود تا وارد عقد قرارداد با این گونه افراد شوند آنها فکر می کنند اگر آمار بازدید سایت به یکباره بالا برود و ترافیک زیادی به سایت سرازیر شود و یا به یکباره تبلیغات زیادی به سایت برسد طراحی سایت آنها به نتیجه خوبی رسیده و بالتبع آن فروش کالاها و خدماتشان نیز افزایش خواهد یافت. در حالی که کاملا در اشتباه هستند.

اما با تعریفی که ما در ابتدای این نوشته از سئو ارزان کردیم، مشتری با صرف هزینه اندکی قادر است در درازمدت به نتیجه خوبی در رتبه بندی طراحی سایت اش برسد و این نتیجه برای همیشه برای سایت پایدار خواهد ماند. شرکت سئو کندو با این رویکرد به سئو ارزان نگاه می کند و باور دارد که مشتری با صبر و حوصله و سپردن کار به عهده افراد مجرب و باتجربه می تواند نتیجه دلخواهش را از طراحی سایت کسب و کارش در درازمدت بگیرد.

سئو ارزان را از دو جنبه می‌توان بررسی کرد

اول – اگر هدف از انتخاب سدو ارزان، کم هزینه بودن آن باشد در همه سایت قادر هستید خدمات سئو ارزان را ببینید. سئو ارزانی که با هزینه های کمی قابل اجرا است.

دوم – سئو ارزان این امکان را دارد که توسط افراد سودجو مورد سوءاستفاده قرار گیرد آنها با اطلاعات مختصری که درباره تگ های HTML ، گذاشتن محتوا غیراستاندارد و لینکدهی به گوگل می دانند شروع به ارائه خدمات سئو ارزان می کنند. این کار آنها بعد از مدتی توسط گوگل شناسایی می شود و باعث افت آمار بازدید سایت آنها و سئو کارکرده آنها می شود. این مدل از سئو نه تنها برای شما ارزان در نمی آید بلکه شما مجبورید برای اصلاح یا از نو اجرایی کردن سئو مبالغ هنگفتی را بپردازید تا آسیب های وارد شده به سایت تان درست شود.

آسیب هایی که با سئو ارزان به سایت تان وارد می شود

سئو واقعی حالت تضمینی دارد و هر لحظه ای که بخواهید می توانید از سئو کار گزارش کار بخواهید و از نحوه درست اجرا شدن آن اطمینان حاصل کنید اما در سئو ارزان شما دسترسی چندانی به کارشناسان و متخصصان سئو ندارید. آنها کارشان را می کنند و هزینه های شان را می گیرند و غیب می شوند و شما را با ریسک ها و خطراتی احتمالی ای که در آینده سایت شما را تهدید خواهد کرد تنها می گذارند. خطراتی که آنها برای سایت شما ایجاد می کنند را در زیر به صورت مختصر بیان می کنیم. همه این ریک ها هزینه های دیگری را برای شما تحمیل خواهد کرد.

سئو ارزان یا همان سئوی کم هزینه معمولا به وسیله چند شرکت میزبانی وب ، به صورت خودکار و با روش های قدیمی و باطل شده انجام می شود. امروزه این روش های قدیمی توسط گوگل به حالت اسپ شناخته شده اند و اثر بدی روی سایت شما خواهند گذاشت. در سئو واقعی تنها کلیک کردن و بالا بردن بازدید مهم نیست بلکه حفاظت از داشته های سایت و برنامه ریزی برای بهینه تر کردن سایت از آنها مهمتر است.

کسانی که سئو ارزان را به شما توصیه می کنند دانش چندانی نیز ندارند آنها آشنایی مقدماتی با HTML دارند و با آن در حال جمع کردن مشتری برای خود هستند. اما شما نباید از یاد ببرید که هر کسی می تواند یک صفحه وب را با HTML ایجاد کند و نیازی به بلد بودن سئو ندارد. سئو یک تخصص و مهارت است که برخلاف ادعای افراد زیادی از دست و عهده افراد کمی برمی آید. کسانی که توانسته اند با کسب دانش و مهارت و تجربه سئو سایت را به صورت حرفه ای یاد بگیرند.

از طرفی دیگر ابزارهایی که این شرکت ها برای سئو ارزان سایت شما به کار می برند ابزارهای اتوماتیک اسپم یا هرزنامه می باشد که با آن ها به بهینه کردن وب سایت شما در فضای اینترنت می‌ پردازند. با این ابزارهای اسپم، وب سایت شما در خطر جدی حذف شدن یا پنالتی شدن و یا دریافت اخطار از طرف گوگل قرار می گیرد.

 

سئو واقعی هزینه بر است

اگر می خواهید سایت شما در موتورهای جستجو و به خصوص در گوگل جایگاه خوبی داشته باشد و این خواسته را می خواهید به صورت منطقی به دست بیاورید و گام به گام شاهد رشد سایت تان در گوگل باشید و سئو سایت شما مرحله به مرحله پیش برود باید به فکر هزینه کردن برای سایت تان باشید. اکر هزینه نکنید پیشرفت شما دور از دسترس خواهد بود. سئو واقعی عبارت است از آن چیزی که در سئو کندو به شما ارائه می دهیم همه کارهایی که ما بر روی سایت شما و سئو آن انجام می دهیم هزینه هایی را برای کارفرما و دارنده سایت به همراه دارد.

دلایل هزینه بر بودن سئو واقعی

۱ . مدیریت لینک ها به منزله مهمترین اساس سئو سایت کار راحتی نمی باشد. بهینه کردن لینک های ورودی و خروجی به سایت شما به وسیله کارشناسان سئو کندو و کاملا به صورت دستی انجام می گردد که همه این موارد هزینه بر و وقت گیر است. کارشناس مکسی است که که درک کند به دنبال چه چیزی می گردد و چه چیزی را می خواهد و نتیجه کارش چه خواهد بود.

۲ . کارهای مربوط به اصلاح و تمیز کاری لینک ها هزینه هایی را در پی دارد. این روند وقت گیر و در برخی از کشور ها تا ۲۰ میلیون دلار هزینه دارد.

۳ . خطرپذیری و درست دادن کار هزینه دارد. اگر سئو کندو سئوی حرفه ای سایت تان را ضمانت می نماید، مسئولیت کم شدن آمار بازدید و مشکلات احتمالی آن را نیز بر عهده می گیرد و برای هر کدام از آنها پاسخگوست. معنای ضمانت در اینجا تضمین زمان سئو سایت شما نمی باشد، بلکه ضمانت شامل کیفیتی می باشد که سئو کندو به شما می دهد و به شما این امکان را می دهد تا یک سایت حرفهخ ای را تجربه نمایید.

خدمات سئو ارزان در سئو کندو

به همین خاطر روند نرمال سئو بایست در هر شرایطی سپری شود حال اگر این روند توسط سایت شما دچار کوتاهی و یا مشمول روندهایی غیرنرمال باشد مطمئنا سئوکندو از قبول سئوی اینگونه سایت ها سرباز خواهد زد.

خدمات سئو ارزان که شرکت سئوکندو به مشتری های خود ارائه می دهد صرفا در خرید بک لینک خلاصه نمی شود زیرا این شرکت باور دارد که لینک های فنی و کارآمد نیاز به هزینه دارند و با صرف هزینه کم نمی توان آنها را تصاحب کرد.

سئو ارزان سئوکندو در قسمت های گوناگونی برای مشتریها اراده می گردد به صورتی که با توجه به نیازها و خواسته های مشتری بهترین نتایج با هزینه کم نصیب مشتری می گردد.

شما برای سفارش و مشاوره درباره سئو ارزان می توانید با کارشناسان و همکاران ما در سئوکندو تماس برقرار کنید.

 

Save

Save